Navigace: Chovatelská stanice Ingrando > Závody/Competitions > Výběrový závod MSKS na Mistrovství MSKS dle IPO3 (Velké Němčice) 2012

Výběrový závod MSKS na Mistrovství MSKS dle IPO3 (Velké Němčice) 2012

 21.-22.4.2012 Se konal Výběrový závod na Mistrovství MSKS dle IPO3 ve Velkých Němčicích,kterého jsme se s Ample také zúčastnily. Závod probíhal příjemně,atmosféra se mi velmi líbila a Ample v určitých věcech také.

Stopa u Ample,kterou dělala poprvé takto dlouhou a od cizího,dopadla na 70 bodů,což jsem byla velmi ráda,protože spoustu závodníkům se v této disciplíně nedařilo.

Poslušnost byla výborná a velmi mě Ample potěšila 90 bodů!

Obrana tak tam se projevily zástěny,které neumíme na výbornou a další maličkosti,které jsme nestačili od nového roku dodělat,je to moje chyba,ze které jsem se poučila a budeme tyto věci pilovat, 79 bodů. Dohromady jsme dostaly 239 bodů a připsala se nám poslední zkouška IPO3.

Z 35 závodníků,kteří nastoupili jsme se umístily na 13.místě. Na Mistrovství MSKS jsme nepostoupily,ale splněná zkouška mě potěšila velmi a časem si vylepšíme body. Jinak jsem ráda za zkušenost ze závodu.Ample mě nezklama a dělala vše proto,aby mě potěšila a udělala mi radost,je to moje zlato.

© ample.netstranky.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma, reklama PC fórum